Organisation

Verksamhetschefer

Verksamhetschefer ingår i Bra Livs ledningsgrupp. Verksamhetschef ansvarar övergripande för enhetens personal-, ekonomi- och utvecklingsfrågor.

Bra Liv Anderstorp vårdcentralsfilial
Håkan Kerrén
hakan.kerren@rjl.se

Bra Liv Bankeryd vårdcentral
Charlotte Arvidsson
charlotte.arvidsson@rjl.se

Bra Liv Bodafors vårdcentral
Tf. verksamhetschef Pernilla Ivarsson
pernilla.ivarsson@rjl.se

Bra Liv Eksjö vårdcentral
Magdalena Fritzson
magdalena.fritzson@rjl.se

Bra Liv Gislaved vårdcentral
Håkan Kerrén
hakan.kerren@rjl.se

Bra Liv Gnosjö vårdcentral 
Leif Nydén Holm
leif.nyden.holm@rjl.se

Bra Liv Gränna vårdcentral
Valentina Moldovan
valentina.moldovan@rjl.se

Bra Liv Habo vårdcentral
Daniel Brandon
daniel.brandon@rjl.se

Bra Liv Hälsan 1 vårdcentral 
Ann Vikström
ann.vikstrom@rjl.se

Bra Liv Hälsan 2 vårdcentral
Marie Sigfridsson
marie.sigfridsson@rjl.se

Bra Liv Kungshälsan vårdcentral
Sara Nyman
sara.nyman@rjl.se

Bra Liv Landsbro vårdcentral
Jane Broling Danielsson
jane.broling.danielsson@rjl.se

Bra Liv Mariannelund vårdcentralsfilial
Magdalena Fritzson
magdalena.fritzson@rjl.se

Bra Liv Mullsjö vårdcentral
Eva Hallenborg
eva.hallenborg@rjl.se

Bra Liv Norrahammar vårdcentral
Ann-Charlotte Lilja
ann-charlotte.lilja@rjl.se

Bra Liv Nässjö vårdcentral
Linda Jansson
linda.jansson@rjl.se

Bra Liv Reftele vårdcentralsfilial
Annegret Sauer
annegret.sauer@rjl.se

Bra Liv Rosenhälsan vårdcentral
Anette Sparf
anette.sparf@rjl.se

Bra Liv Rosenlund vårdcentral
Göran Runesson
goran.runesson@rjl.se

Bra Liv Rydaholm vårdcentral
Margareta Nyberg
margareta.nyberg@rjl.se

Bra Liv Råslätt vårdcentral
Anes Dizdarevic
anes.dizdarevic@rjl.se

Bra Liv Skillingaryd vårdcentral
Ann-Christine Roos
ann-christine.roos@rjl.se

Bra Liv Smålandsstenar vårdcentral
Annegret Sauer
annegret.sauer@rjl.se

Bra Liv Sävsjö vårdcentral
Ann-Margret Floengård
ann-margret.floengard@rjl.se

Bra Liv Tenhult vårdcentral
Anette Sparf
anette.sparf@rjl.se

Bra Liv Tranås vårdcentral
Peter Lundin Johansson
peter.lundin.johansson@rjl.se

Bra Liv Vaggeryd vårdcentral
Karin Svensson
karin.svensson@rjl.se

Bra Liv Vetlanda vårdcentral
Jane Broling Danielsson
jane.broling.danielsson@rjl.se

Bra Liv Vrigstad vårdcentralsfilial
Ann-Margret Floengård
ann-margret.floengard@rjl.se

Bra Liv Vråen vårdcentral
Margareta Nyberg
margareta.nyberg@rjl.se

Bra Liv Väster vårdcentral
Tf. verksamhetschef Håkan Kerrén
hakan.kerren@rjl.se

Bra Liv Öxnehaga vårdcentral
Maria Lingvall
maria.lingvall@rjl.se