Medarbetare

Här är vi på Energikontor Norra Småland. Kontakta oss gärna! Vi besöker er gärna och berättar om vår verksamhet, våra satsningar eller om ni vill ha information kring de verksamhetsområden inom vilka vi verkar.

Porträtt Carlos Pettersson.

Carlos Pettersson, enhetschef

072-554 58 41

carlos.pettersson@rjl.se

Arbetar huvudsakligen med:
Energikontoret, FASTR
 Porträtt Mattias Bodin.

Mattias Bodin, projektledare

076-135 76 22

mattias.bodin@rjl.se

Arbetar huvudsakligen med:
ATTRACT

 

Linda Gladh, projektledare

076-144 73 39

linda.gladh@rjl.se

Arbetar huvudsakligen med:
Hållbart byggande och renovering, RE:AGERA

 Porträtt Ingela Gustafsson.

Ingela Gustafsson, projektledare

073-808 46 84

ingela.gustafsson@rjl.se

Arbetar huvudsakligen med:
Hållbart byggande och renovering, RE:AGERA

 Porträtt Cecilia Jönsson.

Cecilia Jönsson, ekonom

072-226 52 95

cecilia.jonsson@rjl.se

Arbetar huvudsakligen med:
Projektekonomi

 Porträtt Karin Kjällbring.

Karin Kjällbring, kommunikatör

0730-94 96 13

karin.kjallbring@rjl.se

Arbetar huvudsakligen med:
Energikontoret, FASTR

Porträtt Johan Lundberg.

Johan Lundberg, projektledare

072-530 85 66

johan.lundberg@rjl.se

Arbetar huvudsakligen med:
FASTR, RE:AGERA, Kraftsamling Vindkraft i Jönköpings län, Hållbart byggande och renovering

 

John Marthinson, projektledare

0730-52 02 27

john.marthinson@rjl.se

Arbetar huvudsakligen med:
FASTR, biogas

 Porträtt Åsa Nylander.

Åsa Nylander, kommunikatör

072-721 05 29

asa.nylander@rjl.se

Arbetar huvudsakligen med:
ATTRACT, FASTR, RE:AGERA

Porträtt Lydia Olofsgård.

Lydia Olofsgård, teamledare

076-145 29 02

lydia.olofsgard@rjl.se

Arbetar huvudsakligen med: Energikontoret, ATTRACT

 Porträtt Joel Runesson.

Joel Runesson, projektledare

072-177 26 30

joel.runesson@rjl.se

Arbetar huvudsakligen med:
Hållbart byggande och renovering, RE:AGERA

Porträtt Oskar Sundholm.

Oskar Sundholm, projektsamordnare

072-242 44 79

oskar.sundholm@rjl.se

Arbetar huvudsakligen med:
Energikontoret, FASTR, Samordning energi- och klimatrådgivarna