Medarbetare

Här är vi på Energikontor Norra Småland. Kontakta oss gärna! Vi besöker er gärna och berättar om vår verksamhet, våra projekt eller om ni behöver information kring de verksamhetsområden inom vilka vi verkar.

Carlos Pettersson, enhetschef

072-554 58 41

carlos.pettersson@rjl.se

Arbetar huvudsakligen med:
Energikontoret, FASTR
 

Mattias Bodin, projektledare

076-135 76 22

mattias.bodin@rjl.se

Arbetar huvudsakligen med:
ATTRACT

 

Alija Bucuk, kommunikatör

070-345 16 26

alija.bucuk@rjl.se

Arbetar huvudsakligen med:
ATTRACT, RE:AGERA

 

Ingela Gustafsson, projektledare

073-808 46 84

ingela.gustafsson@rjl.se

Arbetar huvudsakligen med:
Hållbart byggande och renovering, RE:AGERA

 

Cecilia Jönsson, ekonom

072-226 52 95

cecilia.jonsson@rjl.se

Arbetar huvudsakligen med:
Projektekonomi

 

Karin Kjällbring, kommunikatör

0730-94 96 13

karin.kjallbring@rjl.se

Arbetar huvudsakligen med:
Energikontoret, FASTR

Johan Lundberg, projektledare

072-530 85 66

johan.lundberg@rjl.se

Arbetar huvudsakligen med:
Kraftsamling Vindkraft i Jönköpings län, FASTR

 

Åsa Nylander, kommunikatör

072-721 05 29

asa.nylander@rjl.se

Arbetar huvudsakligen med:
ATTRACT, FASTR, RE:AGERA

Lydia Olofsgård, teamledare

076-145 29 02

lydia.olofsgard@rjl.se

Arbetar huvudsakligen med: Energikontoret, ATTRACT

 Joel Runesson

Joel Runesson, projektledare

072-177 26 30

joel.runesson@rjl.se

Arbetar huvudsakligen med:
Hållbart byggande och renovering, RE:AGERA

 

Jessica Strid, projektledare

072-554 62 08

jessica.strid@rjl.se

Arbetar huvudsakligen med:
Samordning kommunernas energi- och klimatrådgivning (RUL), Hållbart byggande och renovering

Oskar_250px.jpg

Oskar Sundholm, projektsamordnare

oskar.sundholm@rjl.se

Arbetar huvudsakligen med:
Energikontoret, FASTR