Arkiverade webbsidor

Kontakta oss, Förvaltarenheten

Foto Simon Harrius

Fastighetsförvaltarchef

Simon Harrius

tfn: 010 - 24 251 41
mobil: 076 - 72 42 173
e-post: simon.harrius@rjl.se

 

Systemadministratör - Landlord

Lotta Linnarsson

tfn: 010 - 24 251 43
e-post: lotta.linnarsson@rjl.se 

Förvaltningsområde Norr

Jönköping, Habo och Mullsjö

FörvaltareFoto: Pia Fennsjö

Pia Fennsjö
tfn: 010 - 24 251 62
mobil: 0730 - 56 99 25
e-post: pia.fennsjo@rjl.se

 

Teknisk förvaltareFoto Ray Adler

Ray Adler 

tfn: 010 - 24 251 70
mobil: 070-561 17 82
e-post: ray.adler@rjl.se

Teknisk förvaltareFoto Anders Törnqvist

Anders Törnqvist 

tfn: 010 - 24 227 28

mobil: 0767 – 24 53 60
e-post: anders.tornqvist@rjl.se 

ProjektsamordnareStefan Karlsson

Stefan Karlsson

tfn: 010 - 24 269 57

e-post: stefan.karlsson@rjl.se 

Teknisk förvaltare

Roger Sandgren

Roger Sandgren

tfn: 036 - 32 69 57
mobil: 070 - 34 24 334 

e-post: roger.sandgren@rjl.se



Förvaltningsområde Öster 

Eksjö, Nässjö, Sävsjö, Vetlanda, Tranås och Aneby

Förvaltare    

Simon Harrius

tfn: 010 - 24 251 41
mobil: 076 - 724 21 73
e-post: simon.harrius@rjl.se


Teknisk förvaltare

Foto på Sanna Valhjalt

Sanna Valhjalt (Föräldraledig)

tfn: 010 - 24 369 27
mobil: 073 - 073 39 59
e-post: sanna.valhjalt@rjl.se

 

Teknisk förvaltare

Stefan Blom

tfn: 010 - 24 369 27
mobil: 073 - 073 39 59
e-post: stefan.blom@rjl.se

Teknisk förvaltare

Niclas Olfsson

Niclas Olofsson

tfn: 010 - 24 369 28
mobil: 077 - 266 92 85
e-post: niclas.olofsson@rjl.se


Teknisk förvaltare

Magnus Bergkvist

Magnus Bergkvist

tfn: 010 - 24 369 25
mobil: 0730 - 283 283
e-post: magnus.bergkvist@rjl.se

 

 

Förvaltningsområde Söder

Gislaved, Gnosjö, Värnamo och Vaggeryd

Förvaltare  Foto Charlotte Bülow

Charlotte Bülow

tfn: 010 - 24 251 57
mobil: 0706 - 03 54 23
e-post: charlotte.bulow@rjl.se 

Teknisk förvaltareFoto Bo Kristins

Bo Kristins

tfn: 010 - 24 471 02
mobil: 070 - 584 71 01
e-post: bo.kristins@rjl.se

Teknisk förvaltare

Robert Kilsberger

tfn: 010 - 24 471 17
mobil: 010 - 24 47 117

e-post: robert.kilsberger@rjl.se

Teknisk förvaltareMagnus Bergkvist

Magnus Bergkvist

tfn: 010 - 243 69 25
mobil: 0730 - 283 283 e-post: magnus.bergkvist@rjl.se

 

 

Mark och trädgård

Landskapsingenjör  Foto Robert Burman

Robert Burman

tfn: 010 - 24 211 27
mobil: 076 - 724 39 25
e-post: robert.burman@rjl.se